RankIndexer.win cały czas indeksuje skutecznie - Pozycjonowanie stron - Agencja LevelRank SEO & SEM

RankIndexer.win cały czas indeksuje skutecznie

rankindexer22

W związku z wieloma pytaniami na maila publikuję wpis.
Ostatnio przestała działać metoda indeksacja submit url, natomiast nie ma to związku z RankIndexerem gdyż nie działała on w oparciu o narzędzia Google.
RankIndexer.win cały czas indeksuje skutecznie, żadnych problemów z indeksacją nie ma.

Zapraszam do testowania jeśli ktoś ma problemy z indeksacją -> Rankindexer.win

Sebastian Matysik

Sebastian Matysik

Właściciel Agencji SEO LevelRank i systemu indeksacji linków RankIndexer.win. Na co dzień zajmuje się realizacją kampanii SEO klientów oraz wdrażaniem autorskich rozwiązań w pozycjonowaniu stron afiliacyjnych na mocno konkurencyjne frazy.

8 thoughts on “RankIndexer.win cały czas indeksuje skutecznie

  • Ostatnio zauważyłem znaczący problem w indeksowaniu stron. Nawet zgłoszenie strony przez Google Submit Url nie przynosi żadnego efektu. Tzn, sama funkcja działa, choć jest ograniczona do kilku zgłoszeń, to efektów żadnych. Frustrujące jest to bardzo, zwłaszcza, że treści są merytoryczne i wysokiej jakości.
    Potestuję wspomniany w artykule RankIndexer.win.

  • Pakiet na próbę RankIndeksera został wykupiony na próbę. Zobaczymy jak się sprawdza. 5000 na miesiąc na 16.99zł wystarczy do testów.
    PS. Jak długo trzeba czekać aż przebiegnie cały proces? Dostanę powiadomienie? Jak to wygląda po zgłoszeniu urli?

  • Hmm… niestety, po moich testach, zaindeksowane urle są na poziomie dokładnie 3% po 5 dniach od uruchomienia indeksacji na Rankindexer. Spodziewałem się co najmniej 50%. No nic, zaczekam jeszcze kilka dni.

  • Kiedyś korzystałem ale coś się rypło i mało się indexowało, teraz korzystam z gindex.me w sumie musze sprobować znowu rankindexera może coś się poprawiło.

  • A jak sytuacja wygląda obecnie? Słyszałem coś o wyłączeniu przez Google narzędzia do indeksowania linków co z pewnością nie spodoba się pozycjonerom. Trzeba będzie więc szukać alternatywnych rozwiązań lub korzystać z narzędzia które Ty pokazałeś (o ile nadal działa) 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *