Audyt SEO/SEM - audyty stron internetowych, analiza seo
19 czerwca 2017

Audyt SEO/SEM

Oferujemy profesjonalne audyty SEO/SEM w formie raportu dotyczącego stanu technicznego witryny, linków prowadzących do witryny, a także widoczności w internecie.

Co zawiera audyt?

Optymalizacja

Szczegółowy raport dotyczący optymalizacji serwisu. Od błędów kodu strony po strukturę linkowania wewnętrznego, responsywność, czas wczytywania itp. Dobra optymalizacja jest bardzo ważna w SEO. Wdrożenie wskazówek zawartych w tym raporcie na pewno poprawi stronę w wynikach wyszukiwania.

Profil linków

Szczegółowa analiza obecnego profilu linków jaki posiada Twoja strona. Szczegółowe informacje na temat ilości linków, subiektywnej jakości itp. Taki raport daje sporo informacji przy planowaniu dalszych działań mających na celu zdobywanie odpowiednich linków.

Sygnały, opinie

Zestawimy listę wszystkich miejsc gdzie była wspomniana Twoja marka. Będą to fora, blogi i serwisy społecznościowe. Da to ogólny pogląd na temat rozpoznawalności marki i jej opinii.

Widoczność strony, konkurencja

Przedstawimy listę słów kluczowych fraz z pozycjami na jakie widoczna jest Twoja strona. Zestawimy również najważniejszych konkurentów, frazy na jakie są widoczni. Porównamy konkurencje z Twoją stroną i przedstawimy mocne i słabe strony. Przygotujemy również listę słów kluczowych (między innymi konkurencji) na jakie powinna być również widoczna Twoja strona.

Koszt wykonania audytu to 599zł

W celu zamówienia audytu prosimy o wypełnienie poniższego formularzu.


Zapytaj o koszt pozycjonowania wysyłając formularz


Usługi świadczone w ramach naszego audytu SEO

Bez realistycznie i profesjonalnie wykonanego audytu SEO, nawet kosztowne pozycjonowanie strony nie da spodziewanych efektów. Realizowana przez nas usługa audytorska pomoże zoptymalizować koszty związane z pozycjonowaniem i zwiększyć jego efekty w krótkim odstępie czasu. Sprawdź na czym polega nasz audyt strony www.

Ogólne dane nt. witryny

Przeprowadzana przez nas analiza SEO na samym początku sprawdza szczegółowe dane dotyczące posiadanej przez Ciebie strony internetowej. Mamy tu na myśli historię odwiedzin strony, jej widoczność w wyszukiwarce, dane organiczne itd.

Statystyki słów kluczowych

Kluczową kwestią na której opiera się każdy audyt SEO (audyt SEM) są słowa kluczowe a zwłaszcza – ich odpowiednie dobranie na podstawie rankingów udostępnianych przez Google.

Optymalizacja zawartości strony pod kątem kodu

Kluczem do odpowiedniej pozycji w Google jest zawartość strony a konkretnie – jej kod. Badamy poprawność kodu pod kątem jest odpowiedniej struktury a także obecności nagłówków i opisów stron (description). Zwracamy na to szczególną uwagę wykonując audyt sklepu internetowego.

Optymalizacja zawartości strony pod kątem treści

Audyty SEO bardzo często koncentrują się na zawartym na stronie tekście. Jest to szczególnie ważne, gdyż umiejscowione w nim słowa kluczowe pozwalają na efektywniejsze pozycjonowane. Kontrola dotyczy zarówno samego tekstu, jak i jego stosownej struktury. Nasz seo audyt to gwarancja sukcesu.

W ramach naszego audytu oferujemy również kontrolę witryny pod kątem umieszczonych na niej linków (również tych przychodzących). Dzięki nam kompleksowo zoptymalizujesz swoją stronę www. Nie czekaj dłużej!

 

Audyty SEO SEM

 

tagi: Audyt strony www, Audyt SEO, Audyt SEM, Audyty stron internetowych, analiza SEO, Audyt sklepu internetowego, Audyt strony www, Audyt SEO, Audyt SEM, Audyty stron internetowych, analiza SEO, Audyt sklepu internetowego, Audyt strony www, Audyt SEO, Audyt SEM, Audyty strony internetowych, analizy SEO, Audyty sklepów internetowych