Content Marketing - artykuły sponsorowane
16 sierpnia 2016

Content Marketing

Content Marketing to niewątpliwie najlepsza forma budowania mocnej marki w internecie. Wymaga jednak sporego budżetu i nie zawsze przekłada się bezpośrednio na konwersje. Content Marketing to również forma „wzmacniania” domeny w wyszukiwarkach przez bardzo mocne linki z „zaufanych serwisów” lub wartościowe treści na Twojej stronie.

Działania Content Marketing prowadzimy na Twojej stronie oraz na zewnątrz.

-Na Twojej stronie publikujemy odpowiednie artykuły eksperckie, które mają na celu budowania autorytetu strony w oczach klientów i Google. Następnie zajmujemy się promocją tych treści między innymi w Social Media, na naszym zapleczu z ruchem oraz na forach.

-Na zewnątrz publikujemy artykuły sponsorowane z linkiem do Twojej strony. Odpowiednio dobieramy serwisy w których kupujemy publikację i umieszczamy artykuły. Następnie zajmujemy się promocją tych artykułów również w Social Media, na naszym zapleczu z ruchem oraz na forach.

Działania Content Marketing wymagają odpowiednich budżetów. Minimalny budżet od którego możemy zacząć pracę to 1000zł.

W celu omówienia szczegółów proszę wypełnić poniższy formularz:


Zapytaj o koszt pozycjonowania wysyłając formularz


tagi: Content Marketing,  artykuły sponsorowane, Content Marketing,  artykuły sponsorowane, artykuł sponsorowany, artykułu sponsorowanego