? Pozycjonowanie Warszawa - Pozycjonowanie stron LevelRank
27 sierpnia 2017

Pozycjonowanie Warszawa

Poszukujesz firmy która wypozycjonuje Twoją stronę w lokalnym rynku w Warszawie? Dobrze trafiłeś!

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu w całej Polsce, a także Europie.

Ale skupiamy się także na lokalnych rynkach takich jak Warszawa. Pozycjonowanie lokalne możemy zaproponować w rozliczeniu za efekt!

Każdy lokalny rynek ma swoją specyfikację, dlatego do każdego podchodzimy w inny sposób.

Skontaktuj się z nami!


Zapytaj o koszt pozycjonowania wysyłając formularz


Dlaczego warto nam powierzyć pozycjonowanie?

  • PŁATNOŚĆ ZA EFEKT – frazy lokalne rozliczamy za efekt
  • CZAS – Skracamy czas pozycjonowania stron www do maksimum
  • RZETELNOŚĆ – Wywiązujemy się z powierzonych nam zadań wspólnie ustalonych z klientem
  • STABILNE POZYCJE – Wszystkie nasze metody są na bieżąco testowane i przynoszą stabilne efekty
  • NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUGI – Stale monitorujemy algorytm, zmieniający się z miesiąca na miesiąc.

 

Poniżej przedstawiamy screeny pozycji kilku klientów ze stycznia 2020. Widać ewidentne wzrosty. Frazy konkurencyjne, w Adwords mają stawki 30+ zł

 

Zrzut-ekranu-2019-01-31-o-12.37.11.png

 

Zrzut-ekranu-2019-01-31-o-12.35.54.png

 

Zrzut-ekranu-2019-01-31-o-12.44.10.png

 

Poniżej prezentujemy długofalowe efekty naszych działań SEO:

 

Poniżej aktualne case study przykładowych sklepów i serwisów które pozycjonujemy:

 

1. Sklep w konkurencyjnej branży motoryzacyjnej:

 

Zrzut-ekranu-2020-01-22-o-21.39.36.png

 

2. Sklep pozycjonowany na nowej domenie, efekt po 3 miesiącach pracy:

 

Zrzut-ekranu-2020-01-22-o-21.38.35.png

 

 

3. Pozycjonowany serwis w najtrudniejszej branży w Polsce – bukmacherskiej:

 

Zrzut-ekranu-2020-01-22-o-21.40.59.png

 

Zrzut-ekranu-2020-01-22-o-22.12.47.png

 

4. Dwa sklepy z suplementami diety:

 

Zrzut-ekranu-2020-01-22-o-22.07.35.png

 

Zrzut-ekranu-2020-01-22-o-22.08.30.png

 

Zrzut-ekranu-2020-01-22-o-22.07.55.png

Konkursy dla pozycjonerów

Nasze doświadczenie i wiedza zostały wielokrotnie potwierdzone udziałem w wielu konkursach dla pozycjonerów dotyczących suplementacji. Konkursy te są organizowane przez europejskich producentów/dystrybutorów suplementów diety.
Uczestniczą w nich jedynie profesjonaliści w pozycjonowaniu. Rywalizując z najlepszymi za każdym razem zajmujemy czołowe miejsca.

 

21.01.2018 – 1 miejsce w konkursie NutriProfits
23.03.2017 – 2 miejsce w konkursie NutriProfits
31.10.2016 – 3 miejsce w konkursie NutriProfits
21.06.2016 – 2 miejsce w konkursie Cashinpills

Ostatni Konkurs który wygraliśmy (21.01.2018 – 1 miejsce w konkursie
NutriProfits)

 

Konkurs polegał na pozycjonowaniu stron na określone frazy suplementów diety, na wielu europejskich rynkach (Polska, Włochy, Hiszpania, Niemcy, Francja, Szwecja oraz Portugalia). Konkurs trwał od 16 października 2017 do 21 stycznia 2018. Zajęliśmy pierwsze miejsce – w tym okresie udało się zdobyć największą ilość wysokich pozycji na określone frazy ze wszystkich uczestników konkursu. Przez 3 miesiące trwania konkursu udało się zdobyć 3x lepszy wynik niż najlepsza konkurencja.

 

To udowadnia, że jesteśmy w stanie na bieżąco dostosować się do aktualnych warunków algorytmu Google.

Zapraszamy do kontaktu!

Dane kontaktowe:
biuro@levelrank.pl

 

Jeśli Twoja marka chce pojawić się w sieci, pozycjonowanie strony to Twój obowiązek!
Największym, w tym momencie funkcjonującym potencjałem marketingowo sprzedażowym jest prowadzenie strategii marketingowej, opartej o dobrej jakości usługi pozycjonowania stron www.

Należy wiedzieć o panującym przekonaniu, że strony będące wyżej w wynikach wyszukiwania są godne zaufania, dlatego to konkretnie z nich klienci korzystają najczęściej.
Poprzez pozycjonowanie strony poznasz preferencje Twoich potencjalnych klientów, sprawdzając jakie zdania wyszukują oni najczęściej.
Dostarczy Ci to ogromną wiedzę o Twojej branży i jej klientach oraz Ci pozwoli nadążać za bardzo szybko zmieniającymi się trendami.
Nie można też zapomnieć o tym, że im częściej klient ogląda Twoją markę, tym większe zdobywa do niej zaufanie i tym bardziej zaczyna ją lubić. Tworzenie świadomości marki jest następną zaletą dobrego pozycjonowania strony www.

pozycjonowanie mobilne i lokalne Warszawa

pozycjonowanie mobilne i lokalne Warszawa

 

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie witryny to zwiększanie jej widoczności w wynikach pojawiających się w wyszukiwarce – uzyskanie jak najwyższego miejsca w kolejności wyświetlania.
Blisko 90% użytkowników internetu nie sprawdza więcej niż jednej strony rezultatów, dlatego naszym celem jest ścisłe TOP 10 wyników wyszukiwania. SEO- czyli pozycjonowanie strony, daje Twojej marce dostęp do wielkiego rynku: z wyszukiwarki Google korzysta nawet 97% wszystkich ludzi korzystających z internetu!

Na to ile użytkowników internetu wejdzie na Twoją stronę www ma wpływ głównie jej miejsce w wynikach wyszukiwania oraz hasła, które wpisuje klient w swoją wyszukiwarkę. Na 1, wyszukaną pozycję wejdzie aż 51% użytkowników!

Jeżeli chcesz aby Twoja firma się rozwijała przez budowanie swojej marki online, zwiększać sprzedaż towarów poprzez budowanie internetowego kanału dystrybucji oraz zwiększać ruch na swojej stronie www : pozycjonowanie strony www jest dokładnie dla Ciebie!

NA CZYM POLEGA POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH (SEO)?

Skuteczne działania w zakresie SEO zapewnią Twojej witrynie doskonałą i wysoką pozycję.
Działania mają na celu poprawę wszystkich elementów, które znacząco wpływają na pozycję witryny w wynikach wyszukiwania. Elementy składowe są połączone z treściami na witrynie, jej znajomością wśród klientów oraz jej dobrym funkcjonowaniem.

Osiągnięcie docelowych pozycji i późniejsze ich utrzymanie polega na wszelkich działaniach ,które opierają się na optymalizacji Twojej strony www, poprawie jej struktury, tworzeniu unikatowych treści i link buildingu.

Pozycja, którą Twoja strona uzyska w wyszukiwarce nie jest dana bezterminowo. Może ona zmieniać się co chwila, poprzez ciągle dziejące się zmiany w algorytmach wyszukiwarki i ciągle rozwijających się razem z Tobą wyrwali. I to jest powód dlaczego pozycjonowanie witryn wymaga prowadzenia skutecznych działań na bieżąco, dlatego, że pierwsze wyniki w wyszukiwarce to ciągły wyścig, który jest oparty na złożonych procesach.

czynniki wpływające na pozycjonowanie stron

czynniki wpływające na pozycjonowanie stron

SŁOWA KLUCZE

Optymalizacja treści strony jest wyjątkowo istotna, gdyż to właśnie ona najlepiej odzwierciedla się w wynikach wyszukiwania.
Polega ona na wstawianiu właściwych fraz w odpowiednich miejscach w Twoim serwisie, zachowując przy tym formę przyjemną dla użytkownika.

Powinny być one bardzo często wyszukiwane przez potencjalnych klientów, bardzo silnie związane z Twoją działalnością i ofertą na stronie oraz nie powinny być za bardzo uogólnione.

CO DAJE SEO (optymalizacja stron internetowych) ?

Pozycjonowanie Twojej witryny to:
• rozwój Twojej marki poprzez zwiększanie grupy odbiorców
• większą widoczność Twojej marki w internecie i zwiększenie świadomości o jej istnieniu wśród klientów.
• poprawę wizerunku Twojego biznesu, poprzez zwiększenie jego wiarygodności
• dotarcie do precyzyjnej grupy docelowej odbiorców, którzy szukają konkretnych usług
• powiększenie ruchu na Twojej stronie www i zainteresowania Twoją ofertą
• pokazywanie oferty Twojej firmy przed konkurencją

proces pozycjonowania strony

proces pozycjonowania strony

Jeżeli tylko zdecydujemy się na otworzenie jakiegoś sklepu internetowego, albo prowadzenie bloga, to niezwykle ważne jest zadbanie o pozycjonowanie strony w wyszukiwarce internetowej. Jeżeli stronę taką będzie bardzo trudno odnaleźć, to z pewnością nie będzie ona miała wielu odwiedzających.

Warto więc wynająć odpowiednią firmę, która się tym zajmie za nas. Samo jej znalezienie nie jest tak naprawdę niczym trudnym. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej frazę „pozycjonowanie Warszawa” czy „pozycjonowanie stron Warszawa” i z pewnością wyskoczy nam bardzo wiele ofert firm, które się właśnie tym zajmują.

biuro Warszawa

biuro Warszawa

Dane firmy:
LevelRank Pozycjonowanie stron
Mątwicka 7/11
02-323 Warszawa

Pozycjonowanie sklepów Warszawa

Przed zdecydowaniem się jednak na wybór odpowiedniej firmy, warto sprawdzić jej skuteczność. Dlatego też niezwykle dobrym rozwiązaniem może okazać się poczytanie na jej temat opinii w internecie i na ich podstawie podjąć decyzję o zatrudnieniu jej, albo nie. Warto pamiętać o tym, że tak naprawdę nikt nie jest w stanie lepiej ocenić danej firmy, niż osoby, które już wcześniej korzystały z jej usług. Dlatego też sugerowanie się takimi opiniami może okazać się niezwykle pomocne. Ponadto warto również porównać ze sobą ceny takich usług. Z pewnością nie chcemy przepłacać na czymś, co możemy dostać w znacznie niższej cenie. Dlatego też porównanie ze sobą ofert pod względem cenowym również jest bardzo ważne.
tagi: pozycjonowanie Warszawa, pozycjonowanie stron Warszawa, pozycjonowanie sklepów Warszawa