20 czerwca 2017

Pozycjonowanie

Zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem stron głównie na rynek Polski, ale także na wiele innych krajów Europy. Mamy doświadczenie w pozycjonowaniu różnych rodzajów stron i branż.

Ile kosztuje u nas pozycjonowanie?

Wszystko zależy od branży i fraz. Wszystkie ceny dopieramy indywidualnie, tak samo jak sposób rozliczania. Zazwyczaj rozliczamy się za efekt w pozycjach ustalonych słów kluczowych.

Po jakim czasie są pierwsze efekty? Ile trwa pozycjonowanie?

Pierwsze efekty są widocznie już po tygodniu pozycjonowania. Czas wypozycjonowania fraz w top jest uzależniony od fraz i domen jakie występują na tych frazach. Większość mało wymagających fraz jesteśmy w stanie wypozycjonować w niecały miesiąc.

Jakich metod używamy do pozycjonowania?

Używamy metod skutecznych i  dostosowanych do obecnego w danym czasie algorytmu wyszukiwarki.  Mamy nad wszystkim kontrolę, aby w razie czego cofnąć podjęte działania.

pozycjonowanie-google

Co to jest pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron www to wieloetapowy proces gdzie każdy składowy element jest ważny. Dla nas najważniejszym zadaniem jest dostarczać wartościowy ruch na stronę klienta, tak by generował sprzedaż.

Nie zawsze chodzi o pozycje jednej strony firmowej, możemy przeprowadzić klientowi większą kampanię gdzie będziemy pozycjonować kilkadziesiąt czy kilkaset stron. W dobie obecnego algorytmu trzeba kłaść nacisk przede wszystkim na dywersyfikacje ruchu, pozyskiwać go zarówno z fraz głównych jak i longtail.

Do każdego zadania podchodzimy w pełni profesjonalnie i oferujemy najlepsze możliwe rozwiązania pod kątem zysku dla klienta. Jesteśmy w stanie dostosować się to każdego klienta i jego wymagań, jesteśmy otwarci na sugestie.

W celu ustalenia szczegółów proszę wypełnić poniższy formularz:


Zapytaj o koszt pozycjonowania wysyłając formularz
Jeśli wolisz z nami porozmawiać - zadzwoń +48 579 077 128


 

Dzisiejsza reklama wykracza dalej, niż telewizja czy radio. Dzisiaj króluje skuteczna reklama w internecie, dzięki któremu można dotrzeć do ogromnej liczby odbiorców. Jednak dobre wyniki zależą od pozycjonowania danej strony, czym zajmują się wyspecjalizowane agencje. Jednak czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron

Bardzo ogólnie rzecz ujmując, pozycjonowanie polega na ukazaniu się naszej strony na jak najwyższym miejscu w wyszukiwarce. Zatem skuteczne pozycjonowanie będzie prowadzić do ukazania się linka do naszej strony na jednym z pierwszych miejsc w wyszukiwarce. Dzięki temu, internauci znajdą nas od razu, oraz zwiększy się ilość odwiedzin naszej strony. Skuteczne pozycjonowanie może dać potencjalny zysk tysięcy złotych. Jednak przeprowadzone źle spowoduje stratę czasu i potencjalnego zarobku.

Koszty pozycjonowania

Na cenę główny wpływ ma popularność frazy kluczowej. Bowiem im większa popularność, tym większa konkurencja, którą trzeba będzie pokonać. Dlatego ceny wahają się od 500 do 5000 tysięcy złotych. Profesjonalne firmy mają nawet wyższe stawki. Wiąże się to z zapleczem jakim dysponują oraz doświadczeniem. Dlatego, jeśli zastanawiamy się nad skutecznym pozycjonowaniem naszej strony, udajmy się do specjalisty i bądźmy pewni, że zainwestowane pieniądze zwrócą się z nawiązką.

Jeśli Twój biznes chce zaistnieć w internecie, pozycjonowanie strony to Twój obowiązek!

Największym, w tym momencie działającym potencjałem marketingowo sprzedażowym jest dokonywanie strategii marketingowej, opierającej się o wysokiej jakości usługi pozycjonowania stron www.
Powinieneś pamiętać o istniejącym przekonaniu, że strony, które są wyżej w wynikach wyszukiwania są godne zaufania, dlatego to konkretnie z nich potencjalni klienci korzystają najczęściej.

Poprzez pozycjonowanie strony www poznasz preferencje Twoich potencjalnych klientów, sprawdzając jakie słowa szukają oni najczęściej.

Dostarczy Ci to ogromną wiedzę o Twojej branży i Twoich klientach oraz Ci pozwoli podążać za bardzo szybko zmieniającą się modą.

Nie możesz też zapomnieć o fakcie, że im więcej razy potencjalny klient dostrzega Twoją markę, tym większe zdobywa do niej zaufanie i zaczyna darzyć ją sympatią. Tworzenie świadomości marki jest następną zaletą dobrego pozycjonowania strony.
POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie witryny to poprawa pozycji witryny w wynikach wyszukiwania .

Około 90% użytkowników nie sprawdza więcej niż jedną stronę wyników, dlatego naszym celem jest ścisła dziesiątka wyników wyszukiwania. SEO- czyli pozycjonowanie strony, daje Twojej firmie dostęp do wielkiego rynku: z Google korzysta aż 97% wszystkich ludzi korzystających z internetu!
Na to ile ludzi odwiedzi Twoją witrynę ma wpływ głównie jej pozycja w rezultatach wyszukiwania oraz frazy, które wpisuje potencjalny klient w wyszukiwarkę. Na pierwszą, wyszukaną pozycję wchodzi aż 51% użytkowników!
Jeżeli chcesz aby Twój biznes się rozwijał przez budowanie swojej marki online, zwiększać sprzedaż towarów budując internetowy kanał dystrybucji oraz zwiększać ruch na swojej witrynie : pozycjonowanie witryny jest właśnie dla Ciebie!
NA CZYM POLEGA POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH (SEO)?
Skuteczne ruchy w zakresie SEO zapewnią Twojej stronie www doskonałą i wysoką pozycję.

Nasze działania mają na uwadze poprawę wszelkich składowych, które mają istotny wpływ na pozycję witryny w wynikach wyszukiwania. Elementy składowe są związane z treściami na stronie www, jej znajomością wśród klientów oraz jej dobrym funkcjonowaniem.
Osiągnięcie założonych pozycji i późniejsze ich utrzymanie polega na dobrym przygotowaniu treści na stronę, umieszczaniu konkretnych słów kluczowych i nagłówków, usprawnianiu funkcjonowania strony, szczególnie szybkości jej ładowania oraz pozyskiwaniu linków z innych stron www, na przykład przez marketing szeptany.
Pozycja, którą Twoja strona osiągnie w wyPozycja, którą Twoja strona osiąga w wyszukiwarce nie jest dana raz na zawsze. Może ona zmieniać się codziennie, poprzez ciągle dziejące się zmiany w algorytmach wyszukiwarki Google i ciągle rozwijającą się razem z Tobą konkurencją. I to jest powód dlaczego pozycjonowanie witryn wymaga prowadzenia skutecznych działań na bieżąco, ponieważ pierwsze wyniki w wyszukiwarce to wyścig bez końca, który jest oparty na złożonych procesach.nikach wyszukiwania nie jest dana raz na zawsze. Może ona zmieniać się codziennie, poprzez ciągłe zmiany w algorytmach Google i ciągle rozwijającej się wraz z Tobą konkurencji. Dlatego też pozycjonowanie stron wymaga prowadzenia skutecznych działań na bieżąco, ponieważ pierwsze pozycje w wyszukiwarce to ciągły wyścig oparty na złożonych procesach.

SEO pozwala na osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania pod konkretnymi słowami kluczowymi, które są jednymi z najważniejszych elementów w pozycjonowaniu strony .

Polega ona na wstawianiu właściwych fraz w odpowiednich miejscach w Twoim serwisie, zachowując przy tym formę przyjemną dla potencjalnego klienta.
Powinny być one często wyszukiwane przez potencjalnych klientów, bardzo mocno związane z Twoją marką i ofertą na stronie www oraz nie mogą być za bardzo uogólnione.
CO DAJE SEO?
Pozycjonowanie Twojej witryny to:

• rozwój Twojej firmy przez zwiększanie grupy potencjalnych klientów

• większą widoczność Twojego biznesu w internecie i zwiększenie jego rozpoznawalności .

• poprawę wizerunku Twojej firmy, poprzez zwiększenie jej wiarygodności

• docieranie do precyzyjnej grupy docelowej odbiorców, którzy szukają skonkretyzowanych

• powiększenie ruchu na Twojej witrynie i zainteresowania Twoją ofertą

• pokazywanie Twojej oferty przed konkurencją

 

Skuteczne Pozycjonowanie stron , Skuteczne Pozycjonowanie , pozycjonowanie strony , Pozycjonowanie stron www , pozycjonowanie stron internetowych , pozycjonowanie stron seo,  pozycjonowanie stron Google,