20 czerwca 2017

Pozycjonowanie

Zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem stron głównie na rynek Polski, ale także na wiele innych krajów Europy. Mamy doświadczenie w pozycjonowaniu różnych rodzajów stron i branż.

Ile kosztuje u nas pozycjonowanie?

Wszystko zależy od branży i fraz. Wszystkie ceny dopieramy indywidualnie, tak samo jak sposób rozliczania. Zazwyczaj rozliczamy się za efekt w pozycjach ustalonych słów kluczowych.

Po jakim czasie są pierwsze efekty? Ile trwa pozycjonowanie?

Pierwsze efekty są widocznie już po tygodniu pozycjonowania. Czas wypozycjonowania fraz w top jest uzależniony od fraz i domen jakie występują na tych frazach. Większość mało wymagających fraz jesteśmy w stanie wypozycjonować w niecały miesiąc.

Jakich metod używamy do pozycjonowania?

Używamy metod skutecznych i  dostosowanych do obecnego w danym czasie algorytmu wyszukiwarki.  Mamy nad wszystkim kontrolę, aby w razie czego cofnąć podjęte działania.

pozycjonowanie-google

Co to jest pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron www to wieloetapowy proces gdzie każdy składowy element jest ważny. Dla nas najważniejszym zadaniem jest dostarczać wartościowy ruch na stronę klienta, tak by generował sprzedaż.

Nie zawsze chodzi o pozycje jednej strony firmowej, możemy przeprowadzić klientowi większą kampanię gdzie będziemy pozycjonować kilkadziesiąt czy kilkaset stron. W dobie obecnego algorytmu trzeba kłaść nacisk przede wszystkim na dywersyfikacje ruchu, pozyskiwać go zarówno z fraz głównych jak i longtail.

Do każdego zadania podchodzimy w pełni profesjonalnie i oferujemy najlepsze możliwe rozwiązania pod kątem zysku dla klienta. Jesteśmy w stanie dostosować się to każdego klienta i jego wymagań, jesteśmy otwarci na sugestie.

W celu ustalenia szczegółów proszę wypełnić poniższy formularz:


Zapytaj o koszt pozycjonowania wysyłając formularz
Jeśli wolisz z nami porozmawiać - zadzwoń +48 579 077 128


 

Dzisiejsza reklama wykracza dalej, niż telewizja czy radio. Dzisiaj króluje skuteczna reklama w internecie, dzięki któremu można dotrzeć do ogromnej liczby odbiorców. Jednak dobre wyniki zależą od pozycjonowania danej strony, czym zajmują się wyspecjalizowane agencje. Jednak czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron

Bardzo ogólnie rzecz ujmując, pozycjonowanie polega na ukazaniu się naszej strony na jak najwyższym miejscu w wyszukiwarce. Zatem skuteczne pozycjonowanie będzie prowadzić do ukazania się linka do naszej strony na jednym z pierwszych miejsc w wyszukiwarce. Dzięki temu, internauci znajdą nas od razu, oraz zwiększy się ilość odwiedzin naszej strony. Skuteczne pozycjonowanie może dać potencjalny zysk tysięcy złotych. Jednak przeprowadzone źle spowoduje stratę czasu i potencjalnego zarobku.

Koszty pozycjonowania

Na cenę główny wpływ ma popularność frazy kluczowej. Bowiem im większa popularność, tym większa konkurencja, którą trzeba będzie pokonać. Dlatego ceny wahają się od 500 do 5000 tysięcy złotych. Profesjonalne firmy mają nawet wyższe stawki. Wiąże się to z zapleczem jakim dysponują oraz doświadczeniem. Dlatego, jeśli zastanawiamy się nad skutecznym pozycjonowaniem naszej strony, udajmy się do specjalisty i bądźmy pewni, że zainwestowane pieniądze zwrócą się z nawiązką.

tagi: Skuteczne Pozycjonowanie stron , Skuteczne Pozycjonowanie , pozycjonowanie strony , Pozycjonowanie stron , pozycjonowanie , Pozycjonowanie stron www , pozycjonowanie stron internetowych , pozycjonowanie www, pozycjonowanie stron seo, profesjonalne pozycjonowanie, pozycjonowanie stron Google, najlepsze pozycjonowanie