20 czerwca 2017

Pozycjonowanie

Zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem stron głównie na rynek Polski, ale także na wiele innych krajów Europy. Mamy doświadczenie w pozycjonowaniu różnych rodzajów stron i branż.

Ile kosztuje u nas pozycjonowanie?

Wszystko zależy od branży i fraz. Wszystkie ceny dopieramy indywidualnie, tak samo jak sposób rozliczania. Zazwyczaj rozliczamy się za efekt w pozycjach ustalonych słów kluczowych.

Po jakim czasie są pierwsze efekty? Ile trwa pozycjonowanie?

Pierwsze efekty są widocznie już po tygodniu pozycjonowania. Czas wypozycjonowania fraz w top jest uzależniony od fraz i domen jakie występują na tych frazach. Większość mało wymagających fraz jesteśmy w stanie wypozycjonować w niecały miesiąc.

Jakich metod używamy do pozycjonowania?

Używamy metod skutecznych i  dostosowanych do obecnego w danym czasie algorytmu wyszukiwarki.  Mamy nad wszystkim kontrolę, aby w razie czego cofnąć podjęte działania.

pozycjonowanie-google

Co to jest pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron www to wieloetapowy proces gdzie każdy składowy element jest ważny. Dla nas najważniejszym zadaniem jest dostarczać wartościowy ruch na stronę klienta, tak by generował sprzedaż.

Nie zawsze chodzi o pozycje jednej strony firmowej, możemy przeprowadzić klientowi większą kampanię gdzie będziemy pozycjonować kilkadziesiąt czy kilkaset stron. W dobie obecnego algorytmu trzeba kłaść nacisk przede wszystkim na dywersyfikacje ruchu, pozyskiwać go zarówno z fraz głównych jak i longtail.

Do każdego zadania podchodzimy w pełni profesjonalnie i oferujemy najlepsze możliwe rozwiązania pod kątem zysku dla klienta. Jesteśmy w stanie dostosować się to każdego klienta i jego wymagań, jesteśmy otwarci na sugestie.

W celu ustalenia szczegółów proszę wypełnić poniższy formularz: