28 czerwca 2018

Pozycjonowanie stron cennik

Jeśli Twoja marka chce być w internecie, pozycjonowanie strony www to Twój obowiązek!

Największym, w tym momencie funkcjonującym potencjałem marketingowo sprzedażowym jest prowadzenie strategii marketingowej, w oparciu o wysokiej jakości usługi pozycjonowania stron www.
Należy pamiętać o panującym przekonaniu, że strony będące wyżej w wynikach wyszukiwania są godne zaufania, dlatego to z nich potencjalni klienci korzystają najczęściej.

Poprzez pozycjonowanie strony www poznasz preferencje Twoich potencjalnych klientów, sprawdzając jakie zdania wyszukują oni najczęściej.

Da Ci to ogromną wiedzę o Twojej branży i jej klientach oraz Ci pozwoli podążać za szybko zmieniającą się modą.

Nie można również zapomnieć o tym, że im częściej potencjalny klient ogląda Twoją firmę, tym większe ma do niej zaufanie i tym bardziej zaczyna ją lubić. Budowanie świadomości marki jest kolejnym plusem skutecznego pozycjonowania strony.

pozycjonowanie-szczecin
POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie strony to zwiększanie jej widoczności w wynikach wyszukiwania – zdobycie jak najwyższej pozycji w kolejności wyświetlania.

Blisko 90% użytkowników internetu nie sprawdza więcej niż jednej strony wyników, dlatego naszym celem jest TOP 10 rezultatów wyszukiwania. SEO, daje Twojemu biznesowi dostęp do ogromnego rynku: z Google korzysta nawet 97% wszystkich ludzi korzystających z internetu!
Na to ile użytkowników internetu odwiedzi Twoją stronę www ma wpływ głównie jej pozycja w wynikach wyszukiwania oraz frazy, które wprowadza potencjalny klient w wyszukiwarkę. Na 1, wyszukaną pozycję wejdzie aż 51% użytkowników internetu!
Jeśli chcesz rozwijać swój biznes budując swoją markę online, zwiększać sprzedaż towarów poprzez budowanie internetowego kanału dystrybucji oraz zwiększać ruch na Twojej witrynie : pozycjonowanie witryny jest właśnie dla Ciebie!
NA CZYM POLEGA POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH (SEO)?
Skuteczne działania w zakresie pozycjonowania stron www zapewnią Twojej witrynie stabilną sprzedaż i wysoką pozycję w wyszukiwaniach.

Działania mają na celu poprawę wszelkich elementów, które istotnie wpływają na pozycję witryny w wynikach wyszukiwania. Elementy składowe są powiązane z treściami na witrynie, jej popularnością wśród użytkowników oraz jej dobrym funkcjonowaniem.
Osiągnięcie docelowych pozycji i późniejsze ich utrzymanie polega na ciągłej optymalizacji treści strony www, technicznych aspektów jej budowy i odnośników ,które prowadzą do witryny.
Pozycja, którą Twoja strona osiągnie w wyPozycja, którą Twoja witryna osiągnie w wyszukiwarce nie jest dana na zawsze. Może się ona zmieniać codziennie, poprzez ciągle dziejące się zmiany w algorytmach Google i ciągle rozwijającą się wraz z Tobą konkurencją. Dlatego też pozycjonowanie witryn wymaga prowadzenia skutecznych działań na bieżąco, dlatego, że pierwsze pozycje w wyszukiwarce to wyścig bez końca, oparty na skomplikowanych procesach.nikach wyszukiwania nie jest dana raz na zawsze. Może ona zmieniać się codziennie, poprzez ciągłe zmiany w algorytmach Google i ciągle rozwijającej się wraz z Tobą konkurencji. Dlatego też pozycjonowanie stron wymaga prowadzenia skutecznych działań na bieżąco, ponieważ pierwsze pozycje w wyszukiwarce to ciągły wyścig oparty na złożonych procesach.

Optymalizacja treści strony jest wyjątkowo ważna, gdyż to właśnie ona najlepiej odzwierciedla się w rezultatach wyszukiwania.

Polega ona na umieszczaniu odpowiednich fraz w odpowiednich miejscach na Twojej stronie, zachowując przy tym formę przyjemną dla potencjalnego klienta.
Powinny być one bardzo często wyszukiwane przez potencjalnych klientów, bardzo silnie związane z Twoją firmą i ofertą na stronie oraz nie mogą być za bardzo ogólne.
CO DAJE SEO?
Pozycjonowanie Twojej witryny oznacza:

• rozwój Twojej marki poprzez zwiększanie grupy potencjalnych klientów

• większą widoczność Twojego biznesu w internecie i zwiększenie jego rozpoznawalności .

• poprawę wizerunku Twojego biznesu, poprzez zwiększenie jego wiarygodności

• dotarcie do precyzyjnej grupy docelowej odbiorców, którzy szukają skonkretyzowanych

• powiększenie ruchu na Twojej witrynie i zainteresowania Twoją ofertą

• wyświetlanie Twojej oferty przed konkurencją

 

Skontaktuj się z nami!


Zapytaj o koszt pozycjonowania wysyłając formularz
Jeśli wolisz z nami porozmawiać - zadzwoń +48 579 077 128


 

Cennik pozycjonowania w LevelRank – ile kosztuje pozycjonowanie strony

Rozliczamy się w dwóch modelach: abonamentowym lub hybrydowym.

Abonamentowy

1. Frazy lokalne w konkurencyjnych miastach – Warszawa, Kraków, Poznań itp. Abonament w zależności od branży abonament już od 700 zł netto.

2. Frazy lokalne w mniejszych miastach – Szczecin, Kielce, Świnoujście, Radom, Tychy, Płock itp. Abonament w zależności od branży abonament już od 500 zł netto.

3. Sklepy, serwisy internetowe i frazy ogólne – zazwyczaj rozliczenie w formie samego abonamentu, od 1000 zł netto w górę.

Hybrydowy

1. Frazy lokalne w konkurencyjnych miastach – Warszawa, Kraków, Poznań itp. Abonament 500 zł netto + premie za pozycje w zależności od branży.

2. Frazy lokalne w mniejszych miastach – Szczecin,  Kielce, Tychy, Świnoujście, Radom, Płock itp. Abonament 300 zł netto + premie za pozycje w zależności od branży.

3. Sklepy, serwisy internetowe i frazy ogólne – zazwyczaj abonament 800 zł netto + premie za pozycje lub za ruch w zależności od branży.

 

Pozycjonowany przez nas sklep z branży moda od grudnia 2017, znaczny wzrost ruchu i ilości rankujących fraz kluczowych:

jak-wyciagnelismy-sklep-z-filtra-algortymicznego2

 

Serwis internetowy z branży muzycznej. Po 4-5 miesiącach udało nam się zwiększyć ruch do ponad 148k czyli ponad 40% wzrostu ruchu.

 

case-wzrost-ruchu

 

Pozycjonowany sklep z branży meble

Zrzut ekranu 2018-07-14 o 15.54.30