Pozycjonowanie sklepów internetowych - Pozycjonowanie stron - Agencja LevelRank SEO & SEM
20 września 2018

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Jeżeli Twoja marka chce być w sieci, pozycjonowanie strony to Twój obowiązek!
Największym, w tym momencie funkcjonującym potencjałem marketingowo sprzedażowym jest prowadzenie strategii marketingowej, w oparciu o dobrej jakości usługi pozycjonowania stron www.

Należy mieć świadomość o istniejącym przekonaniu, że strony, które są wyżej w rezultatach wyszukiwania są godne zaufania, dlatego to właśnie z nich użytkownicy internetu korzystają najczęściej.
Przez pozycjonowanie witryny poznasz preferencje Twoich klientów, sprawdzając jakie słowa szukają oni najczęściej.
Dostarczy Ci to ogromną wiedzę o Twojej branży i Twoich klientach oraz Ci pozwoli nadążać za szybko zmieniającą się modą.
Nie można też zapominać o fakcie, że im częściej potencjalny klient ogląda Twoją firmę, tym większe ma do niej zaufanie i tym bardziej zaczyna ją lubić. Budowanie świadomości marki jest kolejnym plusem dobrego pozycjonowania strony.

Pozycjonowanie sklepu internetowego

Pozycjonowanie witryny to poprawa pozycji strony w wynikach wyszukiwania .
Blisko 90% użytkowników nie sprawdza więcej niż jednej strony rezultatów, dlatego naszym celem jest ścisłe TOP 10 wyników wyszukiwania. Pozycjonowanie strony, daje Twojej firmie dostęp do wielkiego rynku: z wyszukiwarki Google korzysta nawet 97% wszystkich użytkowników internetu!

To, ile osób wejdzie na Twoją stronę www zależy przede wszystkim od jej miejsca w rezultatach wyszukiwania oraz słowa, które wprowadza klient w wyszukiwarkę. Na 1, wyszukaną pozycję wchodzi aż 51% użytkowników!

Jeśli chcesz aby Twoja firma się rozwijała poprzez budowanie swojej marki online, zwiększać sprzedaż towarów poprzez budowanie internetowego kanału dystrybucji oraz zwiększać ruch na Twojej stronie – pozycjonowanie strony www jest właśnie dla Ciebie!

skuteczne pozycjonowanie sklepu internetowego

NA CZYM POLEGA POZYCJONOWANIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH (SEO)?

Skuteczne ruchy w zakresie SEO zapewnią Twojej witrynie pewną i wysoką pozycję.
Działania mają na celu poprawę wszystkich elementów składowych, które mają istotny wpływ na pozycję witryny w wyszukiwarce. Elementy składowe są związane z treściami na witrynie, jej znajomością wśród użytkowników oraz jej funkcjonalnością.

Uzyskanie założonych pozycji i późniejsze ich utrzymanie polega na wszystkich działaniach opierających się na optymalizacji Twojej strony www, poprawie jej struktury, tworzeniu unikatowych treści i link buildingu.

Pozycja, którą Twoja strona www osiąga w wyszukiwarce nie jest dana raz na zawsze. Może się ona zmieniać codziennie, poprzez ciągłe zmiany w algorytmach wyszukiwarki Google i ciągle rozwijającą się wraz z Tobą konkurencją. Dlatego też pozycjonowanie witryn wymaga prowadzenia skutecznych działań na bieżąco, ponieważ pierwsze pozycje w wyszukiwarce to wyścig bez końca, oparty na skomplikowanych procesach.

SŁOWA KLUCZE

SEO pozwala na osiąganie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania pod specjalnymi frazami, które są jednymi z najważniejszych elementów w pozycjonowaniu witryny .
Polega ona na umieszczaniu właściwych słów w odpowiednich miejscach na Twojej stronie, zachowując przy tym formę { przystępną dla potencjalnego klienta.

Powinny być one bardzo często wyszukiwane przez użytkowników, bardzo silnie powiązane z Twoją działalnością i ofertą na stronie www oraz nie mogą być zbyt ogólne.

CO DAJE SEO DLA SKLEPU?

Pozycjonowanie Twojej witryny to:
• rozwój Twojej firmy poprzez zwiększanie grupy odbiorców
• większą widoczność Twojego biznesu w sieci i zwiększenie świadomości o jego istnieniu .
• poprawę wizerunku Twojego biznesu, poprzez zwiększenie jego wiarygodności
• docieranie do dokładnej grupy docelowej odbiorców, którzy szukają konkretnych usług
• zwiększenie ruchu na Twojej witrynie i zainteresowania Twoją ofertą
• pokazywanie Twojej oferty przed konkurencją

Efekty naszych działań SEO:

1. Sklep z branży moda o dużej konkurencji który został wyciągnięty z filtra i obecnie wysoko rankuje. Najważniejsze frazy tej branży są top1-3.

sklep moda - pozycjonowanie sklepu internetowego

2. Sklep z branży meble o dużej konkurencji pozycjonowany z widocznymi efektami, obecnie najważniejsze frazy weszły już w topy, udało się przeskoczyć konkurentów w postaci Castorama, Agatameble na wielu trudnych frazach.

sklep meble - pozycjonowanie sklepów internetowych

 

Skontaktuj się z nami już teraz!


Zapytaj o koszt pozycjonowania wysyłając formularz


Pozycjonowanie e-commerce

pozycjonowanie sklepów przez levelrankpozycjonowanie e commerce przez levelrank

 

pozycjonowanie sklepu internetowego przez levelrank

pozycjonowanie levelrank sklepów internetowych